Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaSektörelMillî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu 

Millî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu 

Millî Reasürans ev sahipliğinde, geleneksel olarak düzenlenen KKTC Semineri 21 Mayıs 2024 tarihinde Girne’de gerçekleşti. 

Millî Reasürans, KKTC’de sigorta sektörü ile uzun yıllara dayanan köklü ilişkilerini çeşitli etkinliklerle pekiştirmeye devam ediyor. Geleneksel olarak düzenlenen seminerlerde sektöre katkı sağlayacak konularda uzman konuşmacıların sunumları yer aldı. 

Bu sene 21 Mayıs 2024 tarihinde Girne Lord’s Palace Hotel’de 11’incisi gerçekleşen seminerde konuşmacı olarak Prof. Dr. Levent Kurnaz yer aldı. Prof. Dr. Levent Kurnaz, sunumunda iklim değişikliği ve sigorta sektörüne etkilerine değinerek Kıbrıs özelinde değerlendirmelerde bulundu.  Ayrıca seminerde Millî Reasürans Genel Müdürü F. Utku Özdemir, Genel Müdür Yardımcısı V. Kaan Acun, Yurt İçi Reasürans Kabulleri Servisi Müdürü Seda Orman Küçükçirkin ve ekibinden Cansu Amcaoğlu, Hayat Servisi Müdürü Neyir Can ve Hayat Servisi Müdür Yardımcısı Çağlar Aktaş yer aldı. Seminere KKTC Para, Kambiyo ve İnkişaf Sandığı İşleri Dairesi Müdürü Gürsel Gürbüz ve KKTC Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği Başkanı Börte Kağan Barlasoğlu’nun yanı sıra Kıbrıs sigorta sektöründe faaliyet gösteren 37 şirketten yaklaşık 135 kişi katıldı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR