Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaSektörelAkbank ve Trendyol, Pazaryeri Sahipleri için Avantajlı Faiz Oranlarıyla Yeni Bir Ticari...

Akbank ve Trendyol, Pazaryeri Sahipleri için Avantajlı Faiz Oranlarıyla Yeni Bir Ticari Kredi Hizmeti Başlattı

Akbank, KOBİ’lerin hızına hız, gücüne güç katmak için yeni bir iş birliğine imza attı. Trendyol iş birliğinde Akbank, pazaryeri sahiplerine özel bir ticari kredi başvuru sistemi yarattı. Böylece Trendyol pazaryeri sahipleri, Trendyol sistemine entegre edilen bir başvuru süreciyle Akbank’ın aylık %3,69’dan başlayan faiz oranlarıyla avantajlı ticari kredi ürünlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşıyor. İlk kez Akbanklı olacak KOBİ’ler ise bu ayrıcalıkların yanı sıra 25.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli 0 faizli kredi avantajından da faydalanabiliyor.

76 yıldır Türkiye’nin gelişimine hizmet eden Akbank, KOBİ’ler için sunduğu yenilikçi hizmetlerine bir yenisini ekleyerek Trendyol ile ticari kredi başvuru entegrasyonu projesini hayata geçirdi. Yeni sistem sayesinde Trendyol’da pazaryeri sahibi olan KOBİ’ler, Trendyol’un kendi ekranları üzerinden kredi başvurularını yapabiliyor ve kredi karar sonuçlarını takip ediyor. Kredi başvurusu onaylanan Trendyol pazaryeri sahipleri, Akbank kanallarına yönlendirilerek hızlı ve kolay bir şekilde Mayıs ayı boyunca aylık %3,69’dan başlayan faiz oranlarıyla ticari kredi ürünlerinden yararlanabiliyorken, ilerleyen aylarda da avantajlı faiz oranlarından faydalanmaya devam edecek. İlk kez Akbanklı olacak Trendyol pazaryeri sahibi KOBİ’ler de uzaktan müşteri edinimi süreciyle hızla bu ürün ve hizmetlere ulaşırken, sınırlı süre için tek sefere mahsus 25.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli 0 faizli kredi avantajına sahip olacak. 

KOBİ’lerin büyüme ve gelişim ihtiyaçları için yeni nesil iş birliklerini hayata geçirdiklerini belirten Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz; “Ülkemize istihdam, üretim, ihracat ve Ar-Ge alanında önemli katkılar sunan KOBİ’lerin gelişimi temel önceliğimiz. KOBİ’leri her alanda destekleyecek yenilikçi ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Bunun son örneği olarak Trendyol ile yaptığımız iş birliğini söyleyebiliriz. Trendyol ile gerçekleştirdiğimiz ticari kredi başvuru entegrasyonu, pazaryeri sahiplerinin hız, kolaylık ve esneklik ihtiyacına yanıt sunuyor. Trendyol üyesi KOBİ’ler Akbank’ın işlerinde fark yaratmalarını sağlayacak bankacılık ürün ve hizmetlerine Trendyol ekranlarından hızla ulaşıyor. Böylece Trendyol pazaryeri sahipleri ticari kredi süreçlerini ayrıcalıklı bir şekilde yönetebiliyor. Bu ve benzeri çalışmalarımızla KOBİ’lerimizin hızına hız, gücüne güç katmaya devam edeceğiz” dedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR