Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaSektörelBlog sayfası 2023 yılında 11,5 milyon görüntülenmeye ulaşan olayınkolayı isimli dijital platform,...

Blog sayfası 2023 yılında 11,5 milyon görüntülenmeye ulaşan olayınkolayı isimli dijital platform, en çok merak edilen konuları açıkladı

Konut, kredi ve sigorta süreçlerini merak eden tüketiciler, çözümü “olayınkolayı” blog sayfasında buldu. Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin dijital platformu olayınkolayı, 2023’te toplam 11,5 milyon görüntülenme sayısına ulaşan blog sayfasında, ziyaretçilerin en çok merak ettiği konuları sıraladı. Buna göre olayinkolayi.com/blog sayfasının en popüler konu başlıklarının başında kredi kartları geliyor. Bankalararası Kart Merkezi (BKM) güncel verilerine göre, kredi kartı sayısı 119.015.569 adet oldu. Kart sahipliğindeki yüksek rakamların da gösterdiği üzere, olayinkolayi.com’un blog sayfasını ziyaret edenler en çok; kart limitinin ne şekilde artacağı, kullanıma kapatılan kredi kartının tekrar nasıl açılabileceği ve kart blokesinin nasıl kaldırılacağı sorularına yanıt aradı. Kredi kullananlar ise, yaptırdıkları hayat sigortasının nasıl geri alabileceklerini merak etti. Bir diğer popüler içeriklerden biri ise, sağlık güvencesi bulunmayanların hastanede tedavi olup olamayacakları konusuydu. Şubat depremlerinin de etkisiyle, oturulan binanın depreme dayanıklı olup olmadığını belirleme yöntemleri de olayinkolayi.com blog sayfasının 2023’te en çok okunan içeriklerinden oldu.

Sigorta yaptırırken, kredi ararken, ev alırken veya taşınırken ihtiyaç duyulan tüm işlemleri çok daha kolay hale getiren olayinkolayi.com’un blog sayfası 10 milyon bandını aşarak 11,5 milyon görüntülenmeye ulaştı. olayinkolayi.com/blog sayfasını ziyaret edenler konut, kredi ve sigorta işlemleriyle ilgili sorularına en güncel içeriklerle tek adresten yanıt bulabiliyor.

Ziyaretçilerin yüzde 80’ini 35 yaş üstü kullanıcılar oluşturuyor

2023’ü toplam 11.5 milyon görüntülenme ile kapatan olayinkolayi.com’un blog sayfasına en çok ziyaretin geldiği ilk obeşşehir sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya oldu. Yaş ve cinsiyet dağılımlarına göre yüzde 54’ü erkek, yüzde 46’sı ise kadın kullanıcıya sahip olayinkolayi.com/blog içeriklerini görüntüleyenlerin 80’ini 35 yaş üstü kullanıcılar oluşturdu.

Her gün “Konut – Kredi – Sağlık – Sigorta ve Yaşam” ana kategorilerinde yüzlerce güncel içeriğin paylaşıldığı www.olayinkolayi.com/blogsayfasını ziyaret edenler, akıllarındaki pek çok soruya doğrudan yanıt bulabiliyor. Olayinkolayi.com sitesi, blog sayfasının yanı sıra Konut, kredi ve sigorta süreçleri hakkındahafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Çağrı Merkezi numarası veya Whatsapp hattı üzerinden, anlık yanıt sistemiyle tüm sorularına en kolay yoldan cevap alabiliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR