Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaGündemDOĞUŞ ŞAMPİYONLAR LİGİ 20. YILINDA BÜYÜK COŞKU VE REKABETLE SONA ERDİ

DOĞUŞ ŞAMPİYONLAR LİGİ 20. YILINDA BÜYÜK COŞKU VE REKABETLE SONA ERDİ

Doğuş Grubu’nun kurum kültürünü güçlendiren ve Türkiye’nin en büyük iç iletişim organizasyonlarından biri olan Doğuş Şampiyonlar Ligi, bu yıl da heyecan ve rekabet dolu anlara sahne oldu.

Doğuş Grubu’nun kurum kültürünü güçlendirmeyi amaçlayan ve Türkiye’nin en büyük iç iletişim organizasyonlarından biri olan Doğuş Şampiyonlar Ligi, bu yıl 20. kez düzenlendi. 14 farklı branşta 130 takımın kıyasıya mücadele ettiği organizasyonda, sporun pozitif birleştiriciliği ve hayatın içindeki rekabet duygusu bir araya geldi.

Doğuş Şampiyonlar Ligi, şirketler arası iletişimi güçlendirme ve çalışan memnuniyetini artırma hedefleri doğrultusunda, Doğuş Grubu’nun sürdürülebilir başarı yolculuğunda önemli bir kilometre taşı olmaya devam ediyor. Organizasyon, grup çalışanlarına yoğun iş temposuna kısa bir mola vererek büyük bir takımın parçası olmanın mutluluğunu yaşattı.

20 yıldır kesintisiz devam eden bu büyük organizasyon, şirket çalışanlarını aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzına teşvik ederken, farklı Grup şirketi çalışanlarının iş yaşamı dışında bir araya gelmelerine de olanak tanıyor. Kurum kültürünü, takım ruhunu ve iş birliğini güçlendiren etkinlik, katılımcıların motivasyonlarına da büyük katkı sağlıyor.

Basketbol, voleybol, yüzme, tenis, masa tenisi, bowling, futbol, bilardo, satranç, e-spor, atletizm, dart, karting ve yelken gibi 14 farklı branşta gerçekleşen organizasyonun müsabakaları, 27 Nisan’dan 2 Haziran’a kadar sürdü. Rekabet ve heyecan dolu mücadelelerle geçen bu süreçte, 16 Doğuş Grubu şirketinden yaklaşık 450 çalışan, sporun pozitif ruhunu ortaya koydu.

Çalışanlara eğlenceli zaman geçirme fırsatı sunan Doğuş Şampiyonlar Ligi, iş birliği, takım ruhu ve birlikte kazanma değerlerini pekiştirmeyi amaçlıyor. Organizasyonda dereceye giren sporcular, şirket yöneticileri ile düzenlenen törenle kupa, madalya ve sürpriz ödüllerin sahibi oluyorlar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR