Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaEmlakEmlak Katılım Müşterileri Paraf’ın Güzellikler Dünyası Avantajlarından Yararlanabilecek

Emlak Katılım Müşterileri Paraf’ın Güzellikler Dünyası Avantajlarından Yararlanabilecek

Halkbank ve Emlak Katılım arasında önemli bir marka iş birliği hayata geçiyor. Emlak Katılım müşterileri, güçlü teknolojik alt yapısı ve tecrübesi ile birçok ilke imza atan ve Türkiye’nin en bilinen kredi kartı markalarından biri olan TROY altyapılı Paraf’ın kullanıcıları arasına katılacak.

Türkiye’nin 86 yıllık gururu Halkbank, Emlak Katılım ile önemli bir iş birliğine giderek sektördeki gücüne güç katıyor. Bu iş birliği ile Emlak Katılım kart müşterileri 550 bini aşkın Paraf Üye İşyeri ve anlaşmalı binlerce markanın sunduğu sayısız fırsattan yararlanabilecek. 

Müşterilerinin kişisel tercih ve ihtiyaçlarına yönelik özel hizmetler geliştirerek yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunan, paydaşlarıyla kalıcı ilişkiler kuran, yerli ödeme sistemi TROY altyapısına sahip Paraf’ın ayrıcalıklı dünyasına katılacak Emlak Katılım’ın müşteri portföyü ile Paraf çok daha güçlü bir marka haline gelecek. İki banka arasında uzun yıllar sürecek iş birliği sayesinde sadece kart kullanıcıları değil, perakende dünyası ve her iki kurum da önemli kazanımlar elde edecek. Geniş müşteri kitlesinin oluşturacağı sinerjiyle hem daha kazançlı kampanyalara imza atılacak hem de ortak maliyetlerde tasarruf sağlanacak.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yaptığı açıklamada, “Halkın bankası olma sorumluluğumuz ve stratejik hedeflerimiz doğrultusunda işletmelerimize katkı sağlayacak, müşteri memnuniyetini artıracak, gelişmiş ürün ve hizmet kapasitemizi daha geniş kesimlerle buluşturacak atılımlar gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin yenilikçi katılım bankası Emlak Katılım Bankası ile yaptığımız iş birliğinin de bu yolda attığımız önemli bir adım olduğuna inanıyoruz” dedi.

Emlak Katılım Genel Müdürü Onur Gök; “Emlak Katılım olarak köklü geçmişimizden aldığımız güç ve katılım finans prensipleri doğrultusunda, yeniden faaliyete başladığımız günden bu yana ülke ekonomisinde büyüme ve istihdama katkı sağlarken, kazandırdığımız birçok ürünümüzle sektöre öncülük ediyoruz. Bugün yeni bir adım daha atarak bankacılık sektörünün önemli temsilcilerinden Halkbank ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin yerli ve milli ödeme yöntemi TROY altyapılı Paraf kart aracılığıyla müşterilerimiz artık 550 binden fazla Paraf Üye İşyeri ve anlaşmalı binlerce markanın sunduğu fırsatlardan yararlanabilecekler” diye konuştu.

7 milyonu aşkın kredi kartı

Halkbank’ın Paraf kart dünyasında 7 milyonu aşkın kredi kartı, 550 bin ödeme noktası, binlerce marka anlaşması ve güçlü teknolojik alt yapısı bulunuyor. 

İki banka arasındaki iş birliğiyle Paraf, sektördeki pazar payını genişletirken; Emlak Katılım müşterileri de Paraf’ın yaygın üye işyeri ağını kullanarak; taksit ve puan/indirim kampanyalarından faydalanabilecek, ödül kazanabilecek, sektörün öncü markalarından avantajlı fırsatlardan yararlanarak harcamalarını gerçekleştirebilecekler. 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR