Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaSektörelEpsan, çevre dostu ürünleriyle FIP Fuarı’nda yer aldı

Epsan, çevre dostu ürünleriyle FIP Fuarı’nda yer aldı

Otomotiv başta olmak üzere; elektrik elektronik, beyaz eşya, inşaat, tarım ve mobilya gibi hayatın içinde yer bulan tüm endüstrilere yönelik inovatif çözümler üreten Epsan, 4-7 Haziran tarihlerinde Fransa’nın Lyon şehrinde düzenlenen FIP 2024 Uluslararası Plastik, Kompozit ve Kauçuk Fuarı’na katıldı. Plastik endüstrisinin gelecekteki zorluklarıyla başa çıkmak için en iyi uygulamaları paylaştıkları fuarda Epsan, sektörün geleceğine yön verecek ürünlerini sergiledi.

Mühendislik plastikleri kompaund üretimiyle Türkiye’de ilk sırada, Avrupa’da ise ilk 10’da yer alan Epsan, sektördeki en yenilikçi endüstriyel oyuncuların bir araya geldiği FIP 2024 Uluslararası Plastik, Kompozit ve Kauçuk Fuarı’nda yer aldı. 4-7 Haziran 2024 tarihlerinde Fransa’da gerçekleştirilen fuarda Epsan, geniş ürün yelpazesini ve yenilikçi çözümlerini sergileme fırsatı buldu. Epsan standında, mühendislik plastikleri ve kompaund üretimindeki son gelişmelerin yanı sıra, şirketin sürdürülebilirlik ve çevre dostu üretim konusundaki taahhütleri de ön plana çıkarıldı.

“İlham verici fikirler edinmemize olanak tanıyor”

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Epsan Yönetim Kurulu Başkanı Bora Efe, “FIP 2024, sektörümüzün en yenilikçi ve ileri görüşlü firmalarıyla buluşma noktası oldu. Epsan olarak, elektrikli araçlar için sunduğumuz mühendislik plastikleri çözümlerimizi ve sürdürülebilirlik vizyonumuzu global çapta paylaşma fırsatı bulduk. Bu tür etkinlikler, sadece yeni iş bağlantıları kurmakla kalmayıp, aynı zamanda endüstrinin geleceğine dair ilham verici fikirler edinmemize de olanak tanıyor. Gelecekte de benzer etkinliklerde yer alarak, sektöre katkıda bulunmaya devam edeceğiz.”

10 binden fazla ziyaretçiyi bir araya getirdi

Fuar, plastik, kompozit ve kauçuk sektörlerindeki en son yeniliklerin sergilendiği FIP Fuarı, plastik endüstrisindeki son gelişmeleri takip etmek, yenilikçi çözümler keşfetmek ve sektör profesyonelleriyle ağ kurmak için ideal bir fırsat sunuyor. Bu yıl 800’den fazla katılımcı ve 10.000’den fazla ziyaretçiyi bir araya getiren fuarda, 1500’den fazla canlı gösterim, 100 sektör lideri konuşma ve 30 konferans ve atölye çalışması düzenlendi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR