Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaSektörelEuromaster Ağına Katılanlara Tam Destek!

Euromaster Ağına Katılanlara Tam Destek!

Profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, 2023 yılını 21 yeni servis noktasıyla kapattı. Şirketin global ağının genişlemesine yüzde 10’luk katkı sağlayan Türkiye için 2024 yılı hedefi ise 30 yeni nokta açılışı olarak belirlendi. Bu büyümeyi sağlamak için franchise noktalarına 3 temel avantaj sağlayan Euromaster, iş ortaklarının çalışma koşullarından araç trafiğini artırmaya kadar önemli destek sağlıyor. Euromaster, franchisee’leri için bölge müdürü ve genel müdürlük bünyesinde kurumsal kimlik dönüşümü desteği veriyor. Ayrıca gerekli eğitime ve donanıma sahip olmayan servis noktalarının dönüşümüne yardımcı olarak elektrikli araç bakımı sektöründe gerekli donanıma sahip olmasını ve ekiplerinin bu konuda doğru şekilde eğitilmesini sağlıyor.

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 50 ilindeki 151 servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yenilikçi ve kusursuz hizmet anlayışıyla büyümeye devam ediyor. 2023 yılını 21 yeni Euromaster hizmet noktası açılışıyla geride bırakan şirket, 2024 yılında hedef büyüttü.

Hedef 30 yeni servis noktası açmak!

Avrupa’nın 19 ülkesinde 2 bin 700’ü aşkın servis noktası ile hizmet veren Euromaster, 11 yıldır Türkiye’de faaliyetlerini genişleterek sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl açılışını yaptığı 21 yeni servis noktasıyla Euromaster’ın global ağının genişlemesine yüzde 10’luk katkı sağlayan Türkiye, 2024 yılında da 30 yeni nokta açmayı hedefliyor. Bu büyümeyi desteklemek için franchise noktalarına 3 temel avantaj sağlayan Euromaster, iş ortaklarının çalışma koşullarından araç trafiğini artırmaya kadar önemli destekler veriyor. Bu kapsamda şirket, pazarlama aksiyonlarıyla birlikte yanında kurumsal filo anlaşmalarıyla franchisee’lerinin servis noktalarına giren araç trafiğini artırıyor. Şirket ayrıca, bölge müdürü ve genel müdürlük operasyon ekibi desteği ve Euromaster’a özel yazılımı sayesinde franchisee’lerinin günlük lastik ve araç bakımı servis süreçlerini iyileştiriyor. Euromaster teknik sorumluları da araç bakımı konusunda servis noktalarına gerekli teknik eğitimleri vererek servis noktalarının hizmet çeşitliliğini artırıyor, lastik hizmetleri odaklı noktaların araç bakımı alanında yetkinlik kazandıracak destekler veriyor. Euromaster ayrıca, franchisee’lerine satın alma koşullarında avantajlar sağlıyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen lastik, motor yağı, yedek parça ve servis noktası ekipmanları anlaşmaları ile franchisee’lerin daha uygun koşullarda satın alma yapmaları sağlanıyor ve franchisee’lerin gelir düzeyi de bu paralelde artıyor.

Kurumsal kimlik dönüşümüne destek sağlıyor!

Otomotivde yeni nesli temsil eden elektrikli araç ithalatçıları için çok önemli bir iş ortağı olan Euromaster servis ağı, uluslararası yapısı sayesinde elektrikli araç sektörünün lider firmaları ile iş ortaklıklarıyla öne çıkıyor. Şirket, gerekli eğitime ve donanıma sahip olmayan servis noktalarının dönüşümüne yardımcı olarak elektrikli araç bakımı sektöründe gerekli donanıma sahip olmasını ve ekiplerinin bu konuda doğru şekilde eğitilmesini sağlıyor. Franshisee’leri için hem maddi hem de bölge müdürü ve genel müdürlük bünyesinde kurumsal kimlik dönüşümü desteği sağlayan Euromaster, aileye katılmak isteyen franchise adaylarından talep ettiği giriş bedeli ise 60 bin TL + KDV olarak belirlendi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR