Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaEkonomiICRYPEX KRIPTO VE EKONOMİ SEMİNERLERİNİN ALTINCISI BURSA'DA GERÇEKLEŞTİ

ICRYPEX KRIPTO VE EKONOMİ SEMİNERLERİNİN ALTINCISI BURSA’DA GERÇEKLEŞTİ

Kripto ve ekonomi tutkunlarını buluşturan ICRYPEX Seminerlerinin altıncısı 29 Haziran 2024 tarihinde Bursa’da gerçekleştirildi. ICRYPEX Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp İçer ile uzman gazeteci ve ekonomistlerin katıldığı seminerde ekonomik değerlendirmelerin yanı sıra yeni fırsatlar da dinleyicilerle paylaşıldı.  

Ekonomi ve Kripto Seminerleriyle adından sıkça söz ettiren Türkiye’nin öncü kripto borsalarından ICRYPEX, Türkiye’nin her yerinde hayata geçirdiği seminerlerinin altıncısını Bursa’da gerçekleştirdi. 

Finansal okuryazarlığın gelişmesine katkı sağlamak amacıyla ücretsiz olarak düzenlenen ICRYPEX Kripto ve Ekonomi Seminerlerinde alanında uzman isimler bir araya geldi.

ICRYPEX Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp İçer ile alanında uzman isimler Ali Perşembe, Selçuk Geçer, Barış Soydan ve Berk Koçak’ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde
kripto para dünyası, blok zinciri, dijital varlıklar ve ekonomideki gelişmelerin yanı sıra altın, dolar, gümüş ve öne çıkan kripto projeleri ele alındı. 

Diğer seminerlerde olduğu gibi altıncısı Bursa’da gerçekleşen ICRYPEX Kripto ve Ekonomi Semineri kripto ve ekonomi tutkunlarından büyük ilgi gördü. 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR