Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaOtomobilİLERİ SEVİYE TEKNOLOJİLERE SAHİP PEUGEOT MODELLERİNDE SIFIR FAİZLİ FİNANSMAN AVANTAJI!

İLERİ SEVİYE TEKNOLOJİLERE SAHİP PEUGEOT MODELLERİNDE SIFIR FAİZLİ FİNANSMAN AVANTAJI!

Sportif tasarım unsurlarını en ileri seviye teknoloji ve üstün yol tutuş performansı ile bir arada sunan PEUGEOT, cazip avantajlarla dolu temmuz ayı kampanyasını başlattı. Segmentlerinde hep bir adım önde olan model yelpazesiyle PEUGEOT, yeni SUV 2008, SUV 3008, SUV 5008, yeni 208, 308, 408, yeni 508 ve yenilenen hafif ticari araç modellerinde birbirinden cazip kredi seçenekleriyle temmuz ayında da PEUGEOT sahibi olmayı kolaylaştıran fırsatlarla öne çıkıyor. B-SUV segmentinin öncüsü olan ve teknolojisinin yanı sıra kullanım pratikliğiyle de hayatı kolaylaştıran, benzinli, dizel ve %100 elektrikli 3 farklı motor seçeneği ile Türkiye pazarında satışa sunulan yeni PEUGEOT 2008 ve %100 elektrikli E-2008, 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatıyla sunuluyor. PEUGEOT’nun C segmentinde yer alan ve benzersiz sürüş dinamikleriyle eşsiz bir sürüş keyfi sunan, her açıdan göz alıcı fastback tasarımı ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çeken 408’e sahip olmak isteyen bireysel müşteriler Allure donanımında, 200 bin TL için 12 ay yüzde 0 faizli kredi; sadece tüzel müşteriler ise GT donanımında 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor. PEUGEOT’nun sportif tasarımıyla dikkat çeken C segmentteki hatchback temsilcisi 308, 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faiz avantajlı kredi ile, sıfır emisyonlu sürüş keyfini üstün performans ile birleştiren %100 elektrikli E-308 yine 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faiz avantajlı kredi fırsatıyla satın alınabiliyor. Üstün sürüş konforu, hayatı kolaylaştıran pratik ve çok yönlü tasarımı ve zengin donanımıyla SUV 3008’e sahip olmak isteyen bireysel müşteriler Active Prime ve Allure donanımlarında 180 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi; sadece tüzel müşteriler ise GT donanımında 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor. Gelişmiş BlueHDi dizel motoruyla performans konusunda rakiplerinden ayrışan, 7 koltuklu oturma düzeni ve gelişmiş yeni nesil i-Cockpit® teknolojisi ile sürüş keyfini başka bir seviyeye taşıyan PEUGEOT’nun SUV modeli 5008’de, sadece tüzel müşterilere özel tüm donanım seviyelerinde 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli cazip kredi imkanı sunuluyor. Dinamik sürüş karakteri, sportif tasarım öğeleri ve gelişmiş teknolojisiyle öne çıkan yeni PEUGEOT 208’i tercih edenler, 120 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi, %100 elektrikli E-208’i satın almak isteyenler ise 160 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatından faydalanabiliyor. PEUGEOT’nun hem teknolojik iç mekan özellikleri hem de dinamik sürüş karakteriyle öne çıkan ve D segmentte yer alan amiral gemisi modeli 508 için de sadece tüzel müşteriler için 130 bin TL 12 ay vadeli yüzde 0 faizli cazip kredi teklifi sunuluyor.

PEUGEOT Türkiye, temmuz ayında da yenilenen hafif ticari ürün gamında sunduğu sıfır faizli kredi teklifleriyle dikkat çekiyor. Yeni nesil BlueHDi dizel motoruyla performans ve verimliliği harmanlayan, 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman sistemiyle segment sınırlarını aşan konfor ve sürüş keyfi sunan yeni Rifter’ın otomatik şanzımanlı versiyonlarında 250 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi, manuel şanzımanlı versiyonunda ise 130 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi seçenekleri sunuluyor. Segmentinin yaratıcısı yeni Partner Van ise 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli krediyle tercih edilebiliyor. Ayrıca PEUGEOT’nun çok yönlülüğü ve verimliliğiyle dikkatleri üstüne çeken ticari araç modelleri, yeni Expert Traveller ve yeni Boxer Van modelleri de tüzel müşteriler için 250 bin TL’ye kadar 12 ay yüzde sıfır faizli kredi avantajıyla destekleniyor.

PEUGEOT Türkiye, çağın ötesinde teknolojileri ve üstün donanımlarıyla dikkat çeken binek otomobil yelpazesinin yanı sıra verimliliğiyle öne çıkan ve yenilenen hafif ticari araç modelleri için avantajlı ve cazip kredi tekliflerini temmuz ayında da sunuyor. Temmuz ayı boyunca sürecek olan cazip kredi teklifleri kapsamında, B-SUV segmentinin öncüsü olan ve teknolojisinin yanı sıra kullanım pratikliğiyle de hayatı kolaylaştıran, benzinli, dizel ve %100 elektrikli 3 farklı motor seçeneği ile Türkiye pazarında satışa sunulan yeni PEUGEOT 2008 ve %100 elektrikli E-2008, 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatıyla sunuluyor.

PEUGEOT’nun C segmentinde yer alan ve benzersiz sürüş dinamikleriyle eşsiz bir sürüş keyfi sunan, her açıdan göz alıcı fastback tasarımı ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çeken 408’e sahip olmak isteyen bireysel müşteriler Allure donanımında, 200 bin TL için 12 ay yüzde 0 faizli kredi; sadece tüzel müşteriler ise GT donanımında 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatıyla segmentinin en yenilikçi modeli 408’e sahip olabiliyor.

Dikkat çeken sportif tasarımın yanı sıra yeni nesil i-Cockpit® teknolojisiyle sürüş keyfini benzersiz bir deneyime dönüştüren ve segmentinin dışına taşan konfor özellikleri ile öne çıkan PEUGEOT’nun C segmentteki hatchback temsilcisi 308, 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faiz avantajlı kredi ile, sıfır emisyonlu sürüş keyfini üstün performans ile birleştiren %100 elektrikli E-308 yine 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faiz avantajlı kredi fırsatıyla temmuz ayında da 308 severleri PEUGEOT bayilerine bekliyor. Üstün sürüş konforu, hayatı kolaylaştıran pratik ve çok yönlü tasarımı ve zengin donanımıyla SUV 3008’e sahip olmak isteyen bireysel müşteriler Active Prime ve Allure donanımlarında 180 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi; sadece tüzel müşteriler ise GT donanımında 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor.

Gelişmiş BlueHDi dizel motoruyla performans konusunda rakiplerinden ayrışan, 7 koltuklu oturma düzeni ve gelişmiş yeni nesil i-Cockpit® teknolojisi ile sürüş keyfini başka bir seviyeye taşıyan PEUGEOT SUV 5008’de, sadece tüzel müşterilere özel tüm donanım seviyelerinde 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli cazip kredi imkanı sunuluyor. Dinamik sürüş karakteri, sportif tasarım öğeleri ve gelişmiş teknolojisiyle öne çıkan yeni PEUGEOT 208’i tercih edenler, 120 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi, %100 elektrikli E-208’i satın almak isteyenler ise 160 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor. PEUGEOT’nun hem teknolojik iç mekan özellikleri hem de dinamik sürüş karakteriyle öne çıkan ve D segmentte yer alan amiral gemisi modeli 508 için de sadece tüzel müşteriler için 130 bin TL 12 ay vadeli yüzde 0 faizli cazip kredi teklifi sunuluyor.

PEUGEOT’nun çok yönlü ve yenilenen hafif ticari araçlarına erişmek temmuz ayında daha kolay!

PEUGEOT Türkiye, temmuz ayında da yenilenen hafif ticari ürün gamında sunduğu sıfır faizli kredi eşsiz teklifleriyle dikkat çekiyor. Yeni nesil BlueHDi dizel motoruyla performans ve verimliliği harmanlayan, 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman sistemiyle segment sınırlarını aşan konfor ve sürüş keyfi sunan yeni Rifter’ın Allure ve GT donanımlı otomatik şanzımanlı versiyonlarında 250 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi, Allure donanımlı manuel şanzımanlı versiyonunda ise 130 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi seçenekleri sunuluyor. Segmentinin yaratıcısı yeni Partner Van modelin ise 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli krediyle tercih edilebiliyor. Ayrıca PEUGEOT’nun çok yönlülüğü ve verimliliğiyle dikkatleri üstüne çeken ticari araç modelleri, yeni Expert Traveller ve yeni Boxer Van modelleri de sadece tüzel müşteriler için 250 bin TL’ye kadar 12 ay yüzde sıfır faizli kredi avantajıyla destekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR