Çarşamba, Haziran 19, 2024
Ana SayfaSektörelİnanır Group ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi iş birliği sağlık sektörüne...

İnanır Group ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi iş birliği sağlık sektörüne ışık tutacak

SOĞUKTAN GELEN SAĞLIK; REVOCOOL

Medikal estetiği ve profesyonel kozmetiği Türkiye’de profesyoneller ve tüketicilerle buluşturan İnanır Group, üretimine başladığı yerli ve milli yatırımı Revocool ile sağlık, wellness, longevity, fitness, recovery ve spor gibi birçok alanda bir ilke imza attı.

Soğuk havanın dünyaca kabul edilen sayısız faydasını en son teknolojiyle buluşturarak Revocool markasını yaratan İnanır Group, yeni yatırımı ile dünyaya örnek olacak.

Revocool, geliştirdiği elektrikli tüm vücut kriyoterapisi (WBC) teknolojisi ile sağlık, spor ve akademik alanlardaki çalışmalara ışık tutacak.

TÜRKİYE’DE BİR İLK!

Benzerleri dünyada sadece 4 ülkede ve çok az sayıda üretici tarafından üretilen, dünyada 5. ülke olarak Türkiye’de geliştirilen ve dünya çapında çok önemli bir rekabet gücüne sahip olan Revocool, özel teknolojisi, yerli ve milli yazılım ve donanımıyla Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Türkiye’nin en eski ve köklü kurumlarından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi ile protokol imzalayan İnanır Group, yeni yatırımı Revocool ile artık bilimsel çalışmalara da kaynak olacak.

İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek ve İnanır Group Yönetim Kurulu Başkanı Dursun İnanır tarafından imzalanan protokol ile Spor Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bülent Bayraktar’ın katkılarıyla, sağlık alanında farklı branş ve uzmanlık dallarında, Revocool ile bilimsel ve akademik araştırmalar yapılması kararlaştırıldı. Bu araştırmaların sonucunda elde edilecek veri ve bulgular ülkemizde ve uluslararası kaynaklarda yayımlanacak.

10 Haziran Pazartesi Günü İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Spor Hekimliği’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan İnanır Group Yönetim Kurulu Başkanı Dursun İnanır; ‘Yerli ve milli yatırımımız Revocool’un bilimsel ve akademik araştırmalarda kullanılacak olması bizim için gurur verici. Üreticisi olduğumuz Revocool’un kısa sürede bir dünya markası olacağına inancımız tam. Sağlık, spor, wellness, fitness, longevity ve recovery gibi birçok alanda kullanılan ve sağlık sektöründe çığır açacak olan bu yöntemi İstanbul Tıp Fakültesi’nin değerli desteği ile dünyaya tanıtmak bizim için çok büyük bir onur.’ şeklinde konuştu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR