Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEmlakSinpaş’tan 50. yılını taçlandıran, büyük kampanya

Sinpaş’tan 50. yılını taçlandıran, büyük kampanya

Sektöre hareket katacak bir kampanyaya başladıklarının altını çizen Sinpaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik “Yarım asırlık hikayemizde, 87 proje ile 250 bin kişiyi gayrimenkul sahibi yaptık. 50. yılımıza özel hazırladığımız kampanya ile bankaya veya kefile ihtiyaç duymadan, herkesin Sinpaş ailesine katılmasını arzuluyoruz” diyor.

Geliştirdiği özgün projeler ile markalı konutlara ilham veren, gayrimenkul sektörüne birçok ilki kazandıran Sinpaş, 50. yılında bütün projelerinde geçerli sınırlı sayıda ev için geçerli çok özel bir kampanya sunuyor.

“Amacımız, herkesi ev sahibi yapmak”

50. yıllarına özel hazırladıkları kampanya ile gayrimenkul piyasasının hareketlenmesini beklediklerini belirten Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik konuyla ilgili şöyle konuştu, “Gayrimenkul geliştirme alanındaki en köklü firmalarından biri olarak, yüksek standartlara sahip konsept projeler ile kaliteli yaşam alanları geliştirerek projelerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. 50.yaşlarını geçen hafta tüm çalışanlarının katıldığı bir organizasyonla kutladıklarını ve müşterilerinden ve paydaşlarından 50. Yıla özel bir kampanya beklentisi yönünde çok fazla dönüş aldıklarını belirten Çelik, 50. Yılımıza özel 4 farklı ödeme modeliyle sektöre hareket katacak bir kampanya başlatıyoruz. Bu kampanya ile Sinpaş standartlarında bir yaşama dahil olmak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyoruz” dedi.

“Kazandırmaya devam edeceğiz”

Ülke ekonomisi ve gayrimenkul sektörüne katkılarıyla Sinpaş GYO’nun sektörde öncü firmalar arasında yer aldığını belirten Çelik, “Her biri birbirinden özgün Sinpaş projeleri, yatırımcısına her zaman kazandırmış, çevresini kalkındırmıştır. Şirketimizin 50. yılında, bu misyon doğrultusunda projeler hayata geçirmeye, yatırımcılarımıza, bulunduğumuz bölgelere değer ve kazanç sağlamaya devam ederken 50. Yıla özel hazırladığımız 4 farklı ödeme modeliyle de konut alımında sıkıntı yaşayan vatandaşlarımıza bir jest yapalım istedik” açıklamasında bulundu.

Sinpaş’lı olmak için şart yok, koşul yok

Katılım için herhangi bir başvuru şartı aranmayan kampanya ile peşin ödemelerde %25 indirim fırsatı sağlayan Sinpaş, 24 ay vadeli satış modelinde %25 peşinatın yanı sıra 6, 12 ve 24. ayda %15 ara ödemeli, %30’u 24 ay vadeli ödeme imkanı sunuyor.

1 yıl ödemesiz modelde %50 peşinat 12. ayda ve 24. ayda %25 ara ödeme ve 1,29 vade farkı ile ev sahibi olmak mümkün. 72 aylık modelde ise, %25 peşinat 6, 12, 18 ve 24. aylarda ara ödeme ile 72 Ay Taksit ve 1,29 vade farkı mevcut.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR