Çarşamba, Haziran 19, 2024
Ana SayfaSektörelSofttech'in "Yetenek Kuşağı" programının başvuruları 31 Mayıs'a kadar devam ediyor

Softtech’in “Yetenek Kuşağı” programının başvuruları 31 Mayıs’a kadar devam ediyor

Türkiye’nin öncü teknoloji şirketi Softtech’in, 2016 yılından bu yana tam zamanlı çalışma fırsatı elde edilen ve yazılım geliştirme üzerine odaklanan yetenek programı “Yetenek Kuşağı”na başvurular başladı. Üniversiteden mezun olan ya da yaz döneminde mezun olacak gençlerle geleceği şekillendirecek teknolojileri hayata geçirmek için gerçekleştirilen Yetenek Kuşağı İşe Alım Programı’na başvurular 31 Mayıs’ta sona erecek.

Softtech’in genç yetenekleri keşfettiği analiz, kodlama ve yazılım geliştirme üzerine odaklanan “Yetenek Kuşağı” programına başvurular softtech.com.tr/yetenek-kusagi/ adresinden başladı. Kişiye özel eğitim, mentorluk programı ve kurum içi girişimcilik deneyimini içeren programda adaylar; HackerRank teknik sınavı, online öğrenme çevikliği envanteri, online ingilizce sınavı, online grup çalışması ve online teknik mülakat çerçevesinde değerlendirilecek. 31 Mayıs’ta başvuruları sona erecek “Yetenek Kuşağı” programında tüm adımları başarı ile tamamlayan adaylar, teklif ve oryantasyon sürecinin ardından Softtech’te tam zamanlı çalışma fırsatı yakalayacak.

“2016 yılından bu yana 350’ye yakın genci bünyemize kattık”

Programa ilişkin değerlendirmelerde bulunan Softtech Genel Müdürü M. Bülent Özçengel; “Üretkenlik ve yapay zekayı odağına alan Softtech olarak 2016 yılından bu yana sürdürdüğümüz “Yetenek Kuşağı” programımızla birlikte 350’ye yakın genci bünyemize katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıl programa 6 binden fazla başvuru yapılmıştı, bu yıl gerçekleştireceğimiz programla birlikte 7 bin üzeri genç yeteneğe ulaşmayı hedefliyoruz. Her yıl artan başvuru sayıları, Yetenek Kuşağı programını önümüzdeki yıllarda da sürdürmemiz için bizleri motive ediyor” diye konuştu.

Yazılım dünyasına ilgi duyan herkes başvuru yapabiliyor

Öğrenme ve gelişim fırsatlarıyla dolu Yetenek Kuşağı’na, üniversitelerin 4. sınıf öğrencisi veya yeni mezunlar katılım sağlayabiliyor. Bununla birlikte, Softtech ile hayata zaman yaratan uygulamalar geliştirmek isteyen, öğrenme dünyasının merkezinde olmayı hedefleyen ve teknolojiye öncülük etmek isteyen, yazılım dünyasına ilgi duyan ve bu konuda gelişmek isteyen herkes başvuru yapabiliyor. Başvurular, softtech.com.tr/yetenek-kusagi/ adresi üzerinden alınıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR