Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaSektörelTürk Bölge CEO’suna Uluslararası ödül

Türk Bölge CEO’suna Uluslararası ödül

Türkiye’nin en büyük 3 broker şirketi arasında yer alan Howden Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Bölge CEO’su Atınç Yılmaz, Dubai’de sekizincisi düzenlenen ‘InsureTek Golden Shield Mükemmellik Ödülleri 2023’te, en prestijli ödül olarak kabul edilen ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü – Liderlik’ kategorisinde ödül aldı. Bu ödül Atınç Yılmaz’a; profesyonel kariyeri boyunca sigorta sektörüne bağlılığı, liderlik nitelikleri ve benzersiz katkıları nedeniyle sektör temsilcilerinin yer aldığı ödül töreninde BAE Bakanlık görevini yapmış HE Dr. Mohammed Saeed Al Kindi ve BAE Sigortacılar Birliği Genel Sekreteri Fareed Lutfi tarafından takdim edildi.

‘InsureTek Golden Shield Mükemmellik Ödülleri’, Sigorta Sektörü’nün gelişmesinde katkısı olan, işinde en iyi ve en özverili lider kurum ve kişileri ödüllendirmek için düzenleniyor. Howden Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Bölge CEO’su Atınç Yılmaz; Dubai’de sekizincisi düzenlenen Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük sigorta konferansı InsureTech’e katıldı ve ‘InsureTek Golden Shield Mükemmellik Ödülleri 2023’te, ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü – Liderlik’ kategorisinde özel ödül aldı.

Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika’dan 200’den fazla katılımcının yer aldığı konferansta aldığı ödül sonrasında bir konuşma yapan Atınç Yılmaz, “Bu ödüle özellikle 12 yıldır çalıştığım Dubai pazarı ve bölgedeki katkılarımdan ötürü aday gösterilip, bu adaylık sonucu ödülü almaya hak kazandım. Böyle bir ödül almak, profesyonel çalışma hayatımdaki en değerli anlardan biri oldu.” diye konuştu.

InsureTek’in Orta Doğu’nun en büyük sigorta etkinliği olduğunun altını çizen Atınç Yılmaz, “Bu organizasyon sigorta sektörünü tek çatı altında topluyor. Organizasyona katılan yatırımcılar, sektör temsilcileri yenilikleri paylaşma fırsatı buluyor. Sigorta sektöründeki son trendler bu organizasyon aracılığıyla duyuruluyor. Hedef kitleler tanıtılıyor, üretkenlik stratejileri anlatılıyor. Kısacası sektör için eşsiz bir platform. Howden Orta Doğu Bölgesi’ndeki başarılarının yanı sıra Türkiye olarak 2022’de Howden ofisleri içinde en hızlı büyüyen ülke olduk. Bu büyüme sonrasında özellikle Türkiye ofisimiz merkez ülke haline geldi. Elde edilen başarının ardından gelen bu ödül çalışmalarımızın uluslararası camiada da takdir edildiğinin göstergesi oldu. Howden Türkiye olarak, yeni ürünler geliştirerek ve ülkemize yeni ürünler getirerek sigortacılığımızın gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hakkımızda:

İngiltere merkezli Howden Group Holdings’in sigorta brokerlik kolu olan Howden, 90’ın üzerinde ülkede 15 binden fazla çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Yaklaşık 23 milyar dolarlık prim üretimi gerçekleştiren şirket, global olarak dünyanın en büyük sigorta brokerlerinden biri konumunda bulunuyor.

Globalden aldığı deneyimlerini yerel işleyişin üzerine ekleyen Howden Türkiye, ülkemizin sigorta sektörü için katma değer oluşturan çalışmalar gerçekleştiriyor. Önce insan mottosuyla yol alan şirket, alanında uzman 200’e yakın bir ekip ile müşterilerine yaratıcı çözümler getiren uzun vadeli iş birlikleri sunuyor.

Türkiye’nin lider sigorta brokerlerinden biri olarak; Howden ACP markası ile Sigorta Brokerlik alanında, Howden RE markası ile de Reasürans ve Özel Spesifik Riskler Brokerlik alanında çalışmalarına devam eden Howden Türkiye’nin; İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere 4 ofisi bulunuyor.

Daha fazla bilgi için https://www.howdengroup.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR