Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaSektörelTürk Telekom’un gençlik markası Selfy ile kampüslerde festival coşkusu başlıyor

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy ile kampüslerde festival coşkusu başlıyor

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, özgür ve keyifli dünyasını müzik ve sporla üniversite kampüslerine taşıyor “Her Anın Sponsoru Selfy Kampüste” konseptiyle 16-30 Mayıs tarihleri arasında üniversitelerde; konserler, Selfy3X3 Basketbol Turnuvası, çeşitli yarışmalar ve birbirinden renkli aktiviteler düzenlenecek. Mert Demir, Gripin ve Fatma Turgut’un en sevilen şarkılarını gençlerle birlikte seslendireceği Selfy Fest’24’te, ayrıca üniversitelerin müzik kulüpleri de sahne alma fırsatı bulacak. Festival kapsamında Türkiye Basketbol Federasyonu iş birliği ile düzenlenecek ‘Selfy3X3’ basketbol turnuvasında büyük finalde şampiyon olan takım, A Milli Basketbol Takımı’nın İstanbul’da oynayacağı bir maçta Türk Telekom tarafından ağırlanacak. 

Türk Telekom’un gençlerin her anına değer katan gençlik markası Selfy, birbirinden özel etkinlikleri öğrencilerle buluşturmayı sürdürüyor. ‘Her Anın Sponsoru Selfy Kampüste’ konseptiyle düzenlenen Türk Telekom Selfy Fest’24; bu yıl 16-30 Mayıs tarihleri arasında Erzurum, Antalya, Eskişehir, Isparta ve İzmir’de gerçekleştirilecek. Festival kapsamında; Mert Demir, Fatma Turgut ve Gripin sevilen şarkılarını üniversitelilerle birlikte seslendirecek. Festivalde DJ performanslarının yanı sıra, üniversite kulüplerinin müzik grupları da ana sahnede performanslarını sergileme fırsatı yakalayacak. 

Gençler Selfy Fest’te her anın tadını çıkaracak

Yüz binlerce öğrencinin katılacağı Selfy Fest’24, konserler, basketbol müsabakaları, oyun turnuvaları, sürpriz hediyeli yarışmalar ve birbirinden heyecanlı aktivitelere sahne olacak. Üniversite kampüslerinde gün boyu sürecek etkinliklerle gençler, her anın keyfini doyasıya çıkaracak. 

Üniversitelerin en iyi basketbolcuları Selfy3X3’te sahne alacak

Selfy Fest’24’te; Türkiye Basketbol Federasyonu’nun katkılarıyla ‘Selfy3X3’ Basketbol Turnuvası gerçekleştirilecek. Üçer kişiden oluşan takımlar tek pota konseptinde maç yapacak; üniversitelerinde birinci olan takımlar ve en iyi ikinciler 30 Mayıs’ta İzmir Ege Üniversitesi’nde düzenlenecek büyük finalde mücadele edecek. Büyük finalde şampiyon olan takım, A Milli Basketbol Takımı’nın, İstanbul’da oynayacağı bir maçta Türk Telekom tarafından ağırlanacak. Selfy3X3 Basketbol Turnuvası’na katılım için kayıtlar üniversiteler ve https://www.selfy.com.tr/ adresinden yapılabilecek. 

Selfy Fest’24 etkinlik takvimi şöyle;

16 Mayıs Perşembe – Erzurum Atatürk Üniversitesi 

21 Mayıs Salı – Antalya Akdeniz Üniversitesi

23 Mayıs Perşembe- Eskişehir Anadolu Üniversitesi   

28 Mayıs Salı – Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi

30 Mayıs Perşembe – İzmir Ege Üniversitesi  

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR