Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaGündem“Türkiye, sandık üzerinden dünyaya demokrasi dersi verdi”

“Türkiye, sandık üzerinden dünyaya demokrasi dersi verdi”

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerini değerlendirdi. Sonuçların vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni eden Yıldırım açıklamasında şunları söyledi:

“Türkiye, 31 Mart Pazar günü sandık üzerinden dünyaya demokrasi dersi vermiştir. Sonuçları şüphesiz tüm siyasi partilerimiz kendileri açısından değerlendireceklerdir. Biz de TÜGİAD olarak tüm siyasi partilerimize bundan sonraki süreçte başarılar diliyoruz.

Artık önümüzde 4 yıl boyunca seçim olmayacağından hareketle, bundan sonra yapılması gereken, seçim atmosferinden bir an önce uzaklaşıp, ülkemizin öncelikli bekleyen sorunlarına eğilmek olacaktır. Ekonomi alanında yapısal ve köklü reformlar dahil her alanda atılacak adımlarda TÜGİAD olarak biz de her zaman devletimizin yanında olacağız.

Bu vesile ile görevlerine başlayacak olan tüm belediye başkanlarımızı ve mahalli yöneticilerimizi tebrik ediyor, ülke ve gençlerimizin menfaatine projeler geliştirmelerini temenni ediyoruz.”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR