Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaFinansTürkiye'nin En Büyük Kripto Ödül Kampanyası Başlıyor: 21 Milyon TRY Değerinde Ödül...

Türkiye’nin En Büyük Kripto Ödül Kampanyası Başlıyor: 21 Milyon TRY Değerinde Ödül Havuzu Sizi Bekliyor!

Binance, Türkiye kullanıcıları için 21 milyon TL değerindeki büyük ödül havuzuyla sektördeki en büyük kampanyayı duyurdu. Bu benzersiz kampanya, katılımcılarına geniş bir ödül yelpazesi sunuyor.

Kampanya, 9 Mayıs 2024 tarihinde başlayacak ve 9 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecektir. Toplamda 31 gün sürecek olan bu etkinlik boyunca yeni ve mevcut kullanıcılar basit görevleri tamamlayarak 21 milyon TL değerindeki ödül havuzundan ödül kazanma şansını yakalayacaklar.

Kampanyaya katılım şartları çok basit:

Yeni Kullanıcıysanız:

  1. Binance.com’da hesabınızı açın.
  2. İlk kripto varlığınızı satın alın.
  3. “Şimdi Katıl” butonuna tıklayın.

Yeni kullanıcılar, ilk kripto varlık alımını tamamladıklarında 10 USDT garanti hoş geldin ödülü kazanırlar. Ayrıca, büyük ödül yağmuru ve mega ödül için şansı da yakalarlar.

Mevcut Kullanıcıysanız:

  1. “Şimdi Katıl” butonuna tıklayın.
  2. Etkinlik boyunca en az bir kez kripto varlık alımı veya satımı yapın.
  3. Arkadaşlarınızı Binance’e davet edin.

Mevcut kullanıcılar, yeni kullanıcıları davet ettiklerinde 5 USDT garanti davet ödülü kazanırken, büyük ödül yağmuru ve mega ödül için de şans yakalarlar.

Kampanyanın ödül havuzu yeni kullanıcı Garanti ödülleri için 100.000 USDT, mevcut kullanıcı Garanti ödülleri için 50.000 USDT, büyük ödül yağmuru için 400.000 USDT, mega ödül için 50.000 USDT ve hacim şampiyonları ödülleri için 50.000 USDT bulundurmaktadır.

Kampanyaya katılan ve kazanan kullanıcıların ödülleri, etkinliğin sona ermesinin ardından 30 iş günü içinde hesaplara tanımlanacaktır. Kullanıcılar, Hesap > Ödül Platformu üzerinden ödüllerini alabileceklerdir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR