Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaSektörelUzun tatil yolculukları OSRAM ile daha güvenli

Uzun tatil yolculukları OSRAM ile daha güvenli

Uzun tatil yolculuklarında hem güvenli hem de konforlu bir sürüş büyük önem taşıyor. Dünyanın lider teknoloji şirketlerinden ams OSRAM, inovatif bakış açısıyla geliştirdiği ürünlerle güvenli bir yolculuk keyfi sunuyor. Biten akülerden inen lastiklere ve görüş açısını artırmaya kadar birçok ürün geliştiren ams OSRAM, teknolojiyi entegre ettiği yenilikçi ürünleriyle güvenli sürüşü destekliyor.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte uzun tatil yolculukları da başlıyor. Araçlarıyla uzun yolculuklara çıkmak isteyenler güvenli ve konforlu bir sürüş için çözümler arıyor. Geliştirdiği teknolojileri sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli olarak zenginleştiren ams OSRAM, TYREinflate, BATTERYstart ve Night Breaker LED ile yolculuk güvenliğini ve konforunu arttırıyor.

Daha iyi görüş açısı ile daha güvenli bir sürüş sunuyor

ams OSRAM, inovatif ve akıllı yaklaşımlarla geliştirdiği; TYREinflate, BATTERYstart ve Night Breaker LED ile uzun yolculuklarda da sürücülerin en büyük destekçisi oluyor. Almanya’da şehir içi trafikte kullanımı onaylanmış ilk LED otomobil yedek lambası Night Breaker LED, yüksek mühendislikle üretilen filament yapısı sayesinde %230’a kadar daha parlak bir aydınlatma sağlıyor. Bu sayede, sürücülerin trafik tehlikelerini daha hızlı tanımlamalarına yardımcı olan Night Breaker LED, sürücülere daha iyi bir görüş açısına sahip olmalarına ve daha güvenli sürüş yapmalarına imkân tanıyor.

Acil durumlarda hızlı çözüm sağlıyor

Yolculuk sırasında gelişebilecek çoğu olumsuzlukların önüne geçebilen TYREinflate serisi, aracın etrafındaki tüm lastiklere ulaşan güç kablosu, açma/kapama düğmesi ve LED yönlü ışık ile her an her yerde 2 dakikadan içerisinde lastiğin şişirilmesini sağlıyor. BATTERYstart serisi ise acil durumlarda hayatı kolaylaştırıyor. Akıllı kelepçeleri ani yükselmeye, ters polariteye ve kısa devre korumasına sahip tasarım; akü bitme sorununa çözüm sağlıyor. Bu sayede aracınızı ve takviye cihazını güvenli ve çalışır durumda tutan BATTERYstart serisinde cep telefonları ve tabletler gibi elektronik cihazları şarj etmek için bir power bank ve parlak LED bulunuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR