Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaOtomobilVavaCars 5 Yılda 5 Milyondan Fazla Müşteriye Hizmet Verdi

VavaCars 5 Yılda 5 Milyondan Fazla Müşteriye Hizmet Verdi

Türkiye’nin lider online ikinci el araç platformu VavaCars, beşinci yılını kutlamanın heyecanı ve gururunu yaşıyor. Türkiye’de doğan ve 5 yılda 100 milyon doların üzerinde yatırım yaparak 5 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veren VavaCars, araç alım-satım işlemlerinden, bakım ve katma değerli hizmetlere kadar birçok alanda, teknolojik atılımları ve yüksek müşteri memnuniyetiyle sektöre öncülük ediyor.

Türkiye’nin lider online ikinci el araç platformu VavaCars, beşinci yılını kutluyor. VavaCars, son beş yılda hayata geçirdiği yeniliklerle araç alım-satım işlemlerini kolay, sorunsuz ve hızlı hale getirdi. İnternetten araç satın almayı hayal olmaktan çıkarıp gerçeğe dönüştüren VavaCars, yaptığı atılımlarla Türkiye’de bu alanda öncü rol üstlendi. Sunduğu yüksek müşteri memnuniyeti ile VavaCars, araçlar hakkında teknik bilgisi olmayan alıcılar için de güvenli ve rahat bir alışveriş deneyiminin adresi oldu. Müşteri memnuniyetini temel ilke kabul eden VavaCars, satın aldıkları araçtan memnun kalmayan müşterilerine iade etme hakkı sunarak sektörde benzeri görülmemiş bir hizmet anlayışına imza attı.

“Ekonomik büyüklüğümüz ve yüksek müşteri memnuniyetimiz ile sektöre öncülük ediyoruz”

Sundukları kaliteli hizmetin daima takdir gördüğüne vurgu yapan VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO’su Lawrence Merritt, şunları söyledi: “VavaCars’ta her zaman müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. Bizden araç satın alan her on müşteriden dokuzu bizi yakınlarına kesinlikle tavsiye ediyor. İki yıl üst üste Online İkinci El Otomobil kategorisinde En İyi Müşteri Memnuniyeti dalında Şikayetvar A.C.E Ödüllerini kazandık. Tamamen dijital satış sürecimiz, fiziksel sergilemeye dayalı geleneksel iş modelinin maliyet dezavantajlarını ortadan kaldırarak müşterilerimiz için önemli tasarruflar sağladı. Fast Company Türkiye’nin hazırladığı, gelirlerinin tamamını internet üzerinden elde eden Türkiye’nin en büyük 100 şirketi listesinde 9. sırada yer aldık. Online ikinci el araç platformu olarak, kendi sektörümüz açısından da listenin en üst sırasında bulunuyoruz. Bu başarılardan aldığımız ilhamla büyümeye ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.”

“Türkiye’nin en büyük araç ekspertiz ve yenileme merkezine sahibiz”

Beş yıllık süre zarfında Türkiye’nin en büyük araç ekspertiz ve yenileme merkezini kurduklarını vurgulayan Merritt, şöyle konuştu: “İstanbul Pendik’teki VavaServis’te kalite kontrol, mekanik servis ve kaporta onarımı da dahil olmak üzere kapsamlı hizmetler sunuyoruz. 18.000 metrekarelik tesisimizde araçların 250 farklı noktasını inceleyip ekspertiz yapıyor, bakım-onarım ve katma değerli hizmetler sunuyoruz. Ayrıca İstanbul’da Tesla onaylı az sayıdaki hasar onarım merkezinden biriyiz.”

‘’VavaAI Fiyat Endeksi ile sektörün nabzı tutuluyor’’

Sektörü ve müşterilerini bilgilendirmek için düzenli olarak endeks yayınladıklarını belirten Merritt, “Yapay zeka ile geliştirdiğimiz VavaAI Fiyat Endeksi ile ikinci el araç piyasasındaki değişimleri paylaşıyoruz. Bu yayımladığımız endeks ile sektörün geleceğine dair çıkarımlarımızı paylaşırken, müşterilerimizin doğru zamanda doğru yatırımı yapmasına da katkı sunuyoruz” diye konuştu.

“Türk sporunun destekçisiyiz”

Türk sporunun da önemli destekçilerinden biri olduklarını belirten Merritt, “Beş yıldır futbol, basketbol ve araba yarışları sponsorluklarımızla Türk sporuna destek veriyoruz. VavaCars olarak daima sporun ve sporcunun yanındayız” diye konuştu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR