Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaGündemVODAFONE FLEX’TEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAMPANYA 

VODAFONE FLEX’TEN BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAMPANYA 

Bütçe dostu fırsatlar, indirim avantajları ve çeşitli ödeme kolaylıklarının sunulduğu Vodafone FLEX’te Babalar Günü kampanyası başladı. “Babalar Hediyelerin İndirimlisini Sever” mottosuyla düzenlenen kampanyada telefondan tablete, akıllı saatten kulaklığa, birçok kategoride babaları düşünen indirimli teklifler sunuluyor. 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, “Seç Seç Al” mottosuyla duyurduğu Vodafone FLEX çatısı altında yeni bir kampanya düzenliyor. Toplam 10’u aşkın kategoride 1.000’den fazla ürünün yer aldığı Vodafone FLEX’te Babalar Günü’ne özel fırsatlar sunuluyor. “Babalar Hediyelerin İndirimlisini Sever” mottosuyla düzenlenen kampanyada, Vodafone FLEX müşterileri, telefondan tablete, akıllı saatten kulaklığa, birçok kategoride özel indirimlerden yararlanabiliyor. Kampanyada, belirli ürünler için 12 ayda ödeme avantajı sunulurken, seçilen ürünler Vodafone mağazalarından, Vodafone Yanımda uygulamasından ya da Vodafone Yanımda içinde bulunan akıllı asistan TOBi üzerinden satın alınabiliyor. Kampanya, 22 Haziran’a kadar devam edecek. 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone FLEX ile müşterilerimize bütçe dostu fırsatlar, indirim avantajları ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Vodafone FLEX müşterileri, zengin seçenekler arasından aradıkları ürüne kolayca ulaşabildikleri gibi, kendilerine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyorlar. Tüm bunlara ek olarak, Babalar Günü için Vodafone FLEX’te bir indirim kampanyası da başlattık. Kampanya kapsamında, telefondan tablete, akıllı saatten kulaklığa, birçok kategoride babalara özel indirimler sunuyoruz. Vodafone FLEX ile dilediği ürünü seçen müşterilerimiz, kendilerine en uygun ödeme yöntemini de seçerek babalarına onları en mutlu edecek akıllı ürünleri Vodafone’dan kolayca satın alabiliyorlar. Herkesi Vodafone FLEX avantajlarından yararlanmaya davet ediyoruz.”

Telefondan saate onlarca alternatif 

Vodafone FLEX Babalar Günü kampanyasında, Samsung Galaxy A15 akıllı telefon 1.105 TL, Samsung Galaxy A24 akıllı telefon 1.275 TL, Tecno Spark 10 Pro akıllı telefon 1.099 TL ve Tecno Spark 20 Pro akıllı telefon 1.399 TL  aylık ödemeyle 12 ayda satın alınabiliyor. Diğer yandan, müşterilere Huawei GT 4 akıllı saat 739 TL ve 12 ay’dan başlayan fiyatlarla sunulurken, Samsung Watch 6 40 mm akıllı saat 671 TL, Samsung Watch 6 44 mm akıllı saat 721 TL, Xiaomi Redmi Watch 3 Active akıllı saat 199 TL ve Xiaomi Watch 4 akıllı saat ise 375 TL x 12 aylık ödeme seçeneğiyle sunuluyor. Kampanyada öne çıkan kulaklık teklifleri ise JBL Tune Flex 278 TL, JBL Wave Beam 252 TL, JBL Wave Buds 204 TL ve Xiaomi Redmi Buds 5 151 TLolarak sıralanıyor. Tüm ürünler için 12 ayda ödeme avantajı sunuluyor.

10’u aşkın kategoride 1.000’den fazla ürün

Vodafone FLEX, Vodafone müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri için çok geniş ve çeşitli ürün portföyü sunan bir son teknoloji dünyası. “Seç Seç Al” mottosuyla duyurulan Vodafone FLEX dünyası “ürünü seç, ödemeni seç ve kolayca al” ilkesine dayanıyor. Vodafone FLEX’te toplam 10’u aşkın kategoride 1.000’den fazla ürün yer alıyor. Müşteriler, zengin seçenekler arasından aradığı ürüne kolayca ulaşabildiği gibi, kendine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyor. 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR